23 февруари 2017 | Избори 2017

ДЕОС в листите на „Движение Да България“

Приятели,

пред нас са още едни избори, на които ще можем да гласуваме по убеждение, а не за най-малкото зло. Това са кандидатите на Коалиция „Движение Да България“, в която участваме. С връзка към фейсбук профил или с наклонен шрифт са личностите, излъчени от ДЕОС.

 

I.Благоевград

Веселин Йорданов Калановски
Александър Динов Кьосев
Наталия Петрова Димитрова
Александър Пламенов Кръстев
Андрей Николаев Ковачев
Иван Ангелов Иванов
Красимир Стефанов Спириев
Янко Василев Неделчев

II. Бургас

Велизар Матеев Шаламанов
Даниела Стоянова Божинова
Теодор Стойчев Михайлов
Павел Рафаилов Златаров
Пламен Димитров Пенчев
Николай Емилов Христов
Данаил Димитров Недялков
Константин Атанасов Костадинов
Павлина Илиева Кушалиева

III. Варна

Антоанета Димитрова Цонева
Славена Лазарова Панайотова
Вера Димитрова Асенова
Илиян Иванов Илиев
Мартен Мартинов Демирев
Цанко Руменов Арабаджиев
Емилия Боянова Балчева
Нелко Георгиев Начев
Милен Николаев Славов
Катюша Димитрова Тунева
Йордан Панайотов Филчев
Жени Димитрова Калчева
Николай Николов Рачински

IV. Велико Търново

Дончо Иванов Бораджиев
Калоян Красимиров Костадинов
Тодор Йорданов Тодоров
Мария Валентинова Офицерова
Константин Иванов Динков
Венцислав Николов Михайлов
Бойка Маринова Анчева
Юлия Руменова Величкова
Боряна Хрисимова
Калоян Милков Янков

V. Видин

Боряна Богданова Мусева
Филип Величков Йонов
Димитър Иванов Димитров
Димитър Огнянов Симов
Емил Иванов Каменов
Калин Ангелов Станков
Димитър Любенов Нинов
Калин Апостолов Ангелов

VI. Враца

Веселин Йорданов Калановски
Кирил Руменов Русев
Милен Благоев Стоянов
Миряна Георгиева Захариева
Анна Пелова
Николай Румянов Николов
Андрей Ковачев

VII. Габрово

Александър Кръстинов Македонски
Свилен Георгиев Ноев
Петър Пламенов Кърджилов
Деян Василев Мотов

VIII. Добрич

Ивайло Николаев Мирчев
Христиан Йорданов Йорданов
Йордан Иванов Йорданов
Нели Стаменова Начева
Мими Стайкова Куртева
Владимир Бориславов Лафазански
Надежда Костова Пампорова
Петко Димитров Цветков

IX. Кърджали

Пламен Иванов Даракчиев
Тома Георгиев Белев
Николай Янков Сиджимов

X. Кюстендил

Любомир Иванов Авджийски
Иво Николов Ников
Кирил Руменов Русев
Валери Георгиев Леков
Славейка Асенова Христова
Любомир Евгениев Иванов
Димитър Захариев Нешев
Градимир Дойчев Йовчев

XI. Ловеч

Мариан Весков Маринов
Генади Маринов Дишев
Мирослав Василев Йонков
Георги Антонов Антонов

XII. Монтана

Мирослав Людмилов Тодоров
Петко Димитров Цветков

XIII. Пазарджик

Венцислав Кирилов Трифонов
Иван Георгиев Велов
Александър Александров Пелев
Пламен Иванов Даракчиев
Иглика Иванова Иванова
Мария Славчева Карвър
Емилиян Веселинов Живков
Здравко Милчев Минчев

XIV. Перник

Вихрен Георгиев Матев
Албена Симеонова Върбанова
Илиан Антонов Кутев
Младелин Сашев Димитров
Марин Михайлов Георгиев
Деница Петрова Кандиларова
Аделина Тодорова Иванова
Владимир Николаев Русев

XV. Плевен

Албена Симеонова Върбанова
Георги Милианов Данов
Борислав Иванов Ботев

XVI. Пловдив

Христо Любомиров Иванов
Никола Велизариев Вълчанов
Петкана Георгиева Бакалова
Донка Векова Дойчева-Попова
Веселина Стефанова Александрова
Михаил Пламенов Косев
Милена Иванова Найденова
Георги Румянов Стойчев
Добромира Иванова Григорова
Веселка Петрова Христамян
Петър Атанасов Пейчинов
Манол Костадинов Пейков

XVII. Пловдив-област

Велизар Матеев Шаламанов
Петър Атанасов Пейчинов
Николай Иванов Кирков
Константин Атанасов Костадинов
Андрей Христов Ралев
Никола Василев Йорданов

XVIII. Разград

Надежда Георгиева Йорданова
Мариян Руменов Христов
Пламен Богомилов Ангелов
Надежда Друмева Бобчева
Георги Мирославов Момчев

XIX. Русе

Николай Василев Влаеско
Теменужка Миланова Козарева
Младен Петров Минков
Венелин Стойков Ангелов
Анатоли Петров Казаков
Борис Венциславов Минчев
Михаил Руменов Михов
Юнал Ибрахим Ибрям
Емилиян Маринов Енев

XX. Силистра

Златко Стефанов Куртев
Мирослав Иванов Минчев
Надежда Друмева Бобчева
Христо Жоров Иванов
Георги Мирославов Момчев
Йордан Стоянов Куцаров

XXI. Сливен

Ренета Петрова Томова
Николай Янков Сиджимов
Руслан Йорданов Кънев
Биляна Любомирова Русева
Михаил Христов Боев
Енчо Иванов Динев
Цветина Георгиева Тодорова
Дарина Минкова Петрова

XXII. Смолян

Александър Димитров Дунчев
Андрей Христов Ралев

XXIII. София

Антоанета Димитрова Цонева
Александър Динов Кьосев
Надежда Георгиева Йорданова
Виктор Стоянов Стоянов
Вера Димитрова Асенова
Свилен Георгиев Ноев
Борислав Димитров Сандов
Емил Джауад Джасим
Ива Маринова Бонева
Анелия Дудова Динова
Стоян Георгиев Михайлов
Адриан Найденов Илиев
Теодор Кръстев Лулчев
Татяна Петрова Иванова
Васил Костадинов Гюров
Борис Димитров Вунчев
Здравка Йорданова Йорданова
Владислав Панчев Панев
Александра Андреева Соскова
Александър Драгомиров Петров
Чавдар Радославов Арсов
Александър Александров Пелев

XXIV. София

Стефан Любомиров Тафров
Емил Александров Георгиев
Ивайло Николаев Мирчев
Атанас Владиславов Славов
Антонина Минчева Душева
Адела Валери Качаунова
Тома Георгиев Белев
Мария Йорданова Ангелова
Мария Любомирова Кавлакова
Даниел Михайлов Неделчев
Ива Маринова Бонева
Александър Вилиянов Топузов
Катина Пенева Железова
Елена Симеонова Николова-Хаджигенова
Калин Апостолов Ангелов
Петър Йорданов Василев
Марта Христова Джалева

XXV. София

Христо Любомиров Иванов
Зарица Георгиева Динкова
Боряна Богданова Мусева
Любомир Иванов Авджийски
Александър Димитров Дунчев
Михаил Детелинов Паргов
Борил Любомиров Гуринов
Иван Велков Велков
Момчил Иванов Якимов
Ивайло Стефанов Попов
Петър Пламенов Кърджилов
Георги Станимиров Няголов
Иван Василев Матов
Николай-Емил Николов Шопов
Елка Димитрова Божкова
Виктор Стефанов Лилов

XXVI. София Област

Борислав Димитров Сандов
Миряна Георгиева Захариева
Павел Борисов Николов
Здравка Йорданова Йорданова
Бойко Бойков Недялков
Александър Василев Тодоров
Наталия Миткова Цекова
Аглика Илиева Крушовенска
Здравко Минов Лесичков
Петър Йорданов Василев
Ивайло Александров Йосифов
Варужан Вартан Апелян

XXVII. Стара Загора

Станислав Боянов Тодоров
Атанас Владиславов Славов
Мария Маринова Стирянова
Стефан Ивов Стефанов
Димитър Антонов Калдамуков
Ивайло Тончев Тончев
Младен Димитров Диков
Лора Огнянова Георгиева Матеева
Антонина Минчева Душева
Александър Евгениев Сандев
Николай Сотиров Колев

XXVIII. Търговище

Анатоли Петров Казаков
Димитър Антонов Калдамуков
Михаил Руменов Михов
Мариян Руменов Христов

XXIX. Хасково

Владислав Панчев Панев
Иван Даниелов Господинов
Иван Христов Стойчев
Симон Френгюл Зенолян
Иван Филипов Ванчев
Димитър Ивов Инджов
Красимир Димитров Вълчев
Димитър Константинов Иванов
Живко Николов Николов
Диана Илиева Деевска

XXX. Шумен

Филип Иванов Трифонов
Георги Стефанов Касчиев
Ивайло Огнянов Ганчев
Илиян Иванов Илиев
Благой Бойчев Бойчев
Младелин Сашев Димитров

XXXI. Ямбол

Данаил Димитров Недялков
Николай Емилов Христов
Веселка Петрова Христамян
Димитър Първанов Димитров

Share